AUTO-SKUP

Skupujemy samochody za gotówkę

Zadzwoń i sprzedaj samochód:

Praca jako kierowca Bolt i Uber

Kierowca Uber Kraków

Aplikacje Uber oraz Bolt to obecnie jedne z najpopularniejszych sposobów na zamawianie tanich przejazdów w obrębie największych miast w Polsce. To również atrakcyjny sposób na zarobek dla wszystkich, którzy lubią prowadzić auto i poszukują pracy z elastycznym grafikiem oraz dobrymi zarobkami. Przekonaj się, jakie są zalety pracy jako kierowca Uber oraz Bolt a także co zrobić aby nim zostać.

Jak zostać kierowcą Bolt i Uber?

Praca jako kierowca Uber oraz Bolt to możliwość połączenia pasji do prowadzenia auta z szansa na poznanie ciekawych osób oraz bardzo dobrymi warunkami zarobkowymi. Obie firmy mają jasno określone o niemalże identyczne zasady podejmowania współpracy z kierowcami, wśród których można wymienić:

  • dowód osobisty potwierdzający ukończenie 20 roku życia,
  • prawo jazdy ważne od minimum roku,
  • zaświadczenie o niekaralności nie starsze niż 3 miesiące,
  • potwierdzenie odbycia badań lekarskich i psychologicznych niezbędnych do prowadzenia auta,
  • wyraźne zdjęcie twarzy, które zostanie umieszczone na profilu kierowcy.

Sytuacja wygląda analogicznie jeśli chodzi o wymagania dotyczące auta mającego wykonywać kursy pod szyldem Uber i Bolt:

  • aktualny dowód rejestracyjny pojazdu wraz z ważnym przeglądem technicznym,
  • potwierdzenie ważności ubezpieczenia OC pojazdu,
  • stempel TAXI w dowodzie rejestracyjnym auta,
  • wpis z licencji TAXI

Dwa ostatnie punkty są szczególnie problematyczne dla studentów i osób nie związanych zawodowo z prowadzeniem auta, które chcą dorobić za pośrednictwem Bolt i Uber które nie posiadają licencji ani wpisu TAXI. Na szczęście istnieje możliwość zawiązania współpracy z jednym z partnerów flotowych Uber i Bolt, którzy za niewielką prowizją spełnią wszystkie wymogi formalne a nawet udostępnią kierowcy jedno z aut flotowych do celów zarobkowych.

Zamawianie kierowcy - przejazd Bolt

Zalety pracy jako kierowca Uber i Bolt

Główną zaletą pracy jako kierowca Uber i Bolt jest niespotykana wręcz elastyczność grafiku. To kierowca sam ustala, w jakich dniach chce pracować i ile miesięcznie godzin spędzi za przysłowiowym „kółkiem”. Do wyboru mamy tutaj zarówno porę dzienną jak i nocną dlatego jest to rozwiązanie idealne dla osób pracujących na jednym etacie lub studentów, którzy poszukują dodatkowego źródła gotówki. Elastyczność grafiku pozwala również na proste łączenie życia zawodowego i osobistego, bowiem nie mamy tu przymusu stawienia się w pracy na konkretną godzinę i w każdej chwili możemy wziąć dzień wolny potrzebny w przypadku choroby czy innych sytuacji losowych. Oczywiście od tego ile miesięcznie przepracujemy zależny będzie nasz zarobek, który może wahać się od kilkuset do nawet kilkunastu tysięcy miesięcznie! Wszystko zależy od naszego zaangażowania i chęci oraz potrzeb zarobkowych.

Praca jako kierowca Bolt i Uber to również szansa na niezwykle ciekawe zajęcia, które może sprawić, że codziennie poznawać będziemy nowych, niezwykłych ludzi. Dzięki temu każdy dzień będzie inny od poprzedniego a praca nigdy nie będzie nudna ani monotonna.